پشتیبانی

ثبت شده در تاریخ » 1395/03/26 در ساعت » 14:26

دیدار قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بین الملل از موسسه آموزش و توسعه کسب و کار و کاریابی ایران

جناب آقای دکتر حسینی قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بین الملل در دیدار از موسسه آموزش و توسعه کسب و کار کاریابی ایران بر ترویج فرهنگ کار توسط کاریابی ها تاکید کرد.

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بین الملل در دیدار از موسسه آموزش و توسعه کسب و کار کاریابی ایران بر ترویج فرهنگ کار توسط کاریابی ها تاکید کرد

 دکتر حسینی قائم مقام وزیر تعاون در امور بین الملل،به همراه علی اقبالی مدیرکل اشتغال اتباع خارجی وزارتخانه و بازوند، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان  قم از مرکز توسعه کسب و کار و کاریابی ایران دیدن کرد.

دکترحسینی طی دیدار با مدیران و کارکنان این مرکز بر راه اندازی کاریابی بخش خارجی تاکید کرد و گفت: این مرکز در کشور منحصر به فرد بوده که امیدوارم بتواند در امر کاریابی و مشاوره شغلی خارج کشور نیز موفق عمل کند.

وی با اشاره به اینکه کاریابی‌ها باید به سمت بروزرسانی مجموعه خود حرکت کرده و پویایی داشته باشند گفت: کاریابی‌ها باید از شکل سنتی خارج شده و به سمت کاریابی مجازی و اعزام نیروی کار به خارج حرکت کنند. تا در شرایط فعلی بتوانند کارآیی لازم را داشته باشند و با ارتباطات قوی بتوانند به کشورهای نیرو پذیر ارتباط برقرار نموده و نیروهای مورد نیاز را اعزام کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود توسعه و ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی از طریق برگزاری دوره های مشاوره و آموزش در این مرکز را خواستار شد.

در این دیدار، آقای ذاکری، مدیر موسسه توسعه کسب و کار و کاریابی ایران توضیحاتی راجع به دوره های آموزشی مربوط به کارفرمایان همچون مالیات، بیمه و قانون کار ارائه نمودند


 

اخبار مرتبط